Hakkımızda

HNC Otomotiv, 2009 yılında kurulmuştur. HNC Otomotiv; engelli ve yaşlıların kolay kullanabileceği araç çözümleri üreten bir firmadır. Firmamız, hareket kabiliyeti kısıtlanmış kişilerin başkalarına bağımlı kalmadan seyahat edebilmelerine olanak sağlamak ve yaşam kalitelerini artırmak için araç çözümleri üretir.

Firmamız, bireysel araç çözümleri dışında, kiralık engelsiz araçlar ile ulaşım hizmetleri sunmaktadır. Bugün, engelli ve yaşlıların ulaşımına hizmet veren ve TSE standartlarına uygun en geniş araç filosu firmamıza aittir.

HNC Otomotiv, Esat Tevfik Hancı tarafından kurulmuştur. Kurucumuz, 28 yıllık otomotiv sektörü bilgisini ve tecrübesini; yaşlı ve engelli araç çözümlerine harcamaktadır. HNC Otomotiv ülkemizde engelli araç adaptasyonları ve ulaşım araçları konusunda birçok ilke imza atmıştır.

HNC Otomotiv olarak 2009 yılından beri; engelli, yaşlı, geçici veya kalıcı fiziksel hareket kaybı olan bireyler için araç kullanımı kolaylaştıran; engelli araç adaptasyonu uygulaması yapmaktayız. Firmamız, danışmanlık ve uygulama alanlarında faaliyetini sürdürmekte ve bu konuda tüm yenilikleri takip ederek, en iyi çözümleri üretmektedir.

HNC Kiralık Havaalanı Transfer Araçları (1)

İş Ortaklarımız

Braunability

1996 yılında İsveç’in Goteborg kentinde küçük bir atölyede üretim yapan Autoadapt, bugün dünyanın en büyük engelli araç çözümleri ve engelli liftleri üreten firmalarından biridir. HNC Otomotiv olarak, Autoadapt ile ortaklığımız 2013 yılında başlamıştır. Autoadapt adını 2018 yılında Braunability olarak değiştirmiştir ve ortaklığımız halen devam etmektedir.
Hnc İş Partneri Braunability Logo-min
Hnc İş Partneri Tripod logo-min

Tripod

Tripod, Hollanda çıkışlı alçaltılmış tabanlı araçlar üreten bir firmadır. 1980 yılından beri faaliyette olan firma, tekerlekli sandalye kullanıcılarının rahatlıkla kullanabileceği araçlar üretmektedir. Tripod, bugüne kadar birçok farklı markanın modellerine araç uygulamaları yapmış ve bu konuda uluslararası bir lider olmuştur. Tripod ile ortaklığımız 2014 yılında başlamış ve halen devam etmekted

KIVI

İtalyan KIVI firması engelli sürücüler için çözümler üretmektedir. Küçük bir aile şirketi olarak 2000 yılında faaliyete geçen KIVI bugün Brezilya’dan Japonya’ya kadar Dünyanın birçok bölgesinde bilinen ve tercih edilen bir marka haline gelmiştir. KIVI ile ortaklığımız 2014 yılında başlamış ve halen devam etmektedir. 

Hnc İş Partneri KIVI MOBILITY logo-min
Tribus Mobility Logo-min

Tribus

Tribus, herkesin her yere ulaşabilmesi için hem küçük boy, hem de büyük boy araçları ihtiyaca göre dizayn eden Hollanda kökenli bir şirkettir. Tribus, bu çalışmalarının yanı sıra tekerlekli sandalye ulaşımlarında, havaalanı transferlerinde ve diğer transfer hizmetlerinde modern çözümler üretmektedir.  Tribus ile ortaklığımız 2015 yılında başlamış ve halen devam etmekted

VB-Airsuspension

VB-Airsuspension hafif ticari araçlar, transporterlar, karavanlar, ambulanslar, off-road ve diğer araçlar için süspansiyon uygulamaları ve sistemleri imal eden bir şirkettir. VB-Airsuspension In Mercedes-Benz, Volkswagen, Opel, Renault ve Nissan gibi bir çok köklü araba firması tarafından dönüştürücü onayı vardır. VB-Airsuspension firması ile HNC Otomotiv’in partnerliği 2019 yılından beri devam etmektedir.

tr_TRTürkçe