Yardımcı Sürücü Aparatları

HNC

Direksiyon Çatalı

Bu cihaz ampute veya elindeki gücü kaybetmiş kişiler için uygundur, tüm araç tiplerine uygun, direksiyon simidinin tam kontrolünü sağlar.
EHLİYET KODU – 40.11 / 40.12
HNC

Direksiyon Topuzu

Bu basit ama etkili çözüm,el ve kollarında güç sorunu yaşayan bireyler için direksiyon hakimiyetini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.
EHLİYET KODU – 40.11
HNC

Elden Gaz Fren Sistemi

Bu basit ama etkili çözüm,el ve kollarında güç sorunu yaşayan bireyler için direksiyon hakimiyetini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.
EHLİYET KODU – 40.11
HNC

Caropeed Sistem

Gaz ve fren için el kumandası. Carospeed ® Classic, otomatik şanzımanlı aracınız için evrensel, kullanımı kolay bir sürüş el kumandasıdır. Tamamen mekanik bir sürüş yardımı olarak gaz ve fren pedallarını sezgisel bir el kumandasına hareket ettirerek gazı çekmenize ve frene basmanıza olanak tanır. Zemine monte edilmesine rağmen araç zemininde herhangi bir delik açılmasına gerek yoktur.
EHLİYET KODU 20.06
HNC

D Mekanik Sistem

Sorunsuz ve rahat bir frenleme deneyimi sağlamak için stratejik olarak konumlandırılmış, zemine monte bir çözümdür. Bu ince hatlı müdahaleci olmayan çözüm, orijinal koltuk cıvatası kullanılarak kolayca monte edilir.
EHLİYET KODU 20.06
HNC

D907FV G Sistem

Mekanik Fren Kolu, performansı veya güvenilirliği etkilemeden sürücünün yükünü azaltmak için özel olarak tasarlanmıştır. Direksiyon kolonuna kolaylıkla monte edilerek alan en üst düzeye çıkarılır; bu düz tasarım, direksiyon simidinin altına mükemmel şekilde sıkı bir şekilde oturmasına izin verir; sezgisel olarak frenlemeyi kolaylaştıran, basit ve güvenli bir sürüş sunan, devrim niteliğinde bir ergonomik mekanik frenleme sistemi içerir.
Ehliyet kodu – 20.06
HNC

Elektronik Hızlandırıcı ve Mekanik Sistem

Ergonomik kavrama, fren yapmak için basitçe ileri doğru itin, frenleme uygulanan kuvvetle doğru orantılıdır. Avucunuzun içine yerleştirildiğinde cihazın kullanımı sezgisel ve rahattır. Kolun üzerinde ki tuşlar sayesinde Farlar - Düşük, Yüksek ve Flaş, göstergeler ve Yokuşta Kalkış Frenini kolayca yönetebilirsiniz.
HNC

Gef Sistem

Gaz ve fren için el kumandası. otomatik şanzımanlı aracınız için evrensel, kullanımı kolay bir sürüş el kumandasıdır. Tamamen mekanik bir sürüş yardımı olarak gaz ve fren pedallarını sezgisel bir el kumandasına hareket ettirerek gazı çekmenize ve frene basmanıza olanak tanır.
EHLİYET KODU 20.06
HNC

Hızlandırıcı Sistem

Bu çözüm doğrudan orijinal direksiyon simidinin üzerine monte edilir ve gaz kontrolünü elinizle yönetmenizi sağlar ; bu, her iki eliniz de direksiyon simidi sayesinde normal sürüş pozisyonunu koruyacağınız anlamına gelir. Frenleme sırasında hızlanma otomatik olarak engellenir. Ayrılabilir – Hızlı Çıkarılabilir versiyonu da mevcuttur.
Ehliyet Kodu – 25.04
HNC

Pedal Kiti

Bu, kısa boylu kişilerin rahatça sürüş yapması için özel olarak tasarlanmış bir çözümdür; bu pedal uzatma kiti zemine monte edilir ve daha sonra doğrudan aracın orijinal pedallarına bağlanır.
EHLİYET KODLARI 15.01 / 20.01 / 25.01 / 30.06
HNC

Yardımcı Kontrol Sistemi

• Yenilikçi tasarım • Direksiyon simidinin hem sağ hem de sol tarafına uygundur • Ergonomik tasarım direksiyonu çevirirken konfor ve kolaylık sunar • Orijinal kontrollerle mükemmel uyum içinde bir arada bulunur • Farların, göstergelerin, kornanın, dörtlü flaşörlerin ve sileceklerin tam kontrolü • Alacakaranlık sensörü • Gece kullanımı kolaylaştırmak için aydınlatmalı Tuş Takımı
EHLİYET KODU – 35.03 / 35.04