Rampa Sistemleri

HNC

Anyramp Serisi

Hafif ve kaymaz portatif yükleme rampalarımız geniş bir uygulama alanına sahiptir. Tek bir kolay adımda monte edilebilirler ve aynı kolaylıkla çıkarılabilirler.
HNC

İramp Karbon Serisi

iRamp uzunlamasına katlanan bir rampadır. Elektrikli tekerlekli sandalyeler ve üç tekerlekli scooterlar için gereken tam yüzeyi sağlar. Çok hafiftir, dayanıklı bir malzemeden yapılmıştır ve ağır yükleri destekleyebilir. iRamp'lar katlandığında yalnızca 5,5 cm kalınlığındadır. Rampalar son derece hafif, sert ve güçlü bir malzeme olan karbon fiberden üretilmektedir.
HNC

İramp Serisi

iRamp Araç İsveç yapımı yüksek kaliteli bir rampadır. Birçok özelliğe sahip hafif, minimalist tasarımı, kullanımını kolaylaştırır. Ağdaki delikler kar, yağmur ve kiri geçirerek aracınızın içini mümkün olduğunca temiz tutar. İstiflendiğinde aynı delikler araç içinde iyi bir arka görüş görüşü sağlar. Platform yüzeyi mükemmel kayma direncine sahiptir ve ticari versiyon için 400 kg'a veya 600 kg'a kadar taşıma kapasitesine sahiptir. Rampanın zirvesindeki patentli geçiş plakası, yükseklik farklarını yumuşatır. Fiat Doblo, Ford Transit, Volkswagen Caddy, Mercedes Vito, Sprinter, Kia Soul vb. birçok araçta uygulanma imkanları mevcuttur. Aracın yüksekliğine ve modeline göre uzun ya da kısa birçok rampa seçeneği bulmak mümkündür.
HNC

Teleskopik Ramp Serisi

Katlanır teleskopik rampalarımız birçok farklı ortamda kullanılabilir. Katlanması ve taşınması kolaydır.