Citroen Picasso Koltuk Uygulaması

Citroen Picasso Koltuk Uygulaması

Araca monte edilen hareketli koltuk sistemi, yaşlı ya da engelli bireylerin araç içine ve dışına transferlerinin kolaylaşmasını sağlar. 

Hareketli koltuk sistemi, altına takılan özel tekerlekli aparatla birleşerek, koltuk sisteminin bir bütün olarak tekerlekli sandalyeye dönüşmesine olanak sağlar.

Gerek binek araçlarda ön sol ve ön sağ koltuğa, gerekse minibüs tipi araçlarda arka yan kapı hizasına başarıyla uygulama yapılabilmektedir.
Tekerlekli sandalyeye dönüşebilen koltuk sistemi, torpido genişliği ve koltuk arası mesafesi geniş olan (ön sağ koltuğa takılacaksa) tüm araçlara uygulanabilmektedir. Bunun yanı sıra elbette ki kullanacak kişinin boyu da sistem açısından önem taşımaktadır.

Ford Grand C-Max, Skoda Superb, Volkswagen Passat, Nissan Qashqai, Mercedes Vito gibi araçlar bu uygulamanın sorunsuz uygulandığı araçlara en uygun örneklerdir.

Aracınızı Güvenli Kullanın!

Avrupa standartlarına uygun ve çarpışma testlerinden başarıyla geçmiş ürünlerimiz ile engelli ve hareket kaybı yaşayan hastalarımızı trafiğe geri kazandırıyoruz.

tr_TRTürkçe