Lift Sistemleri

HNC

A Serisi

A Serisi lift,büyük araçlar için özel olarak geliştirilmiştir.Temel özellikleri hızlı kurulum , yüksek kaldırma gücü ve ağırlık oranı , güvenirlilik ve servis kolaylığıdır. Zemin altına monte edildiği için döşeme düzenin de maksimum esneklik sağlar. Kullanımı kolay el kontrolü Basit olması açısından, asansörü kontrol etmek için yalnızca üç düğme kullanılır. Her düğmenin üzerindeki net görseller, işlevi belirtir. Kaymayı önleyici yüzey Hem tekerlekli sandalye kullanıcılarının hem de ayakta duranların güvenliği için platform ve köprü plakasında kaymaz yüzey.
HNC

BBO Lift

BBO modelleri tamamen otomatik olan ve spiral kablolu ahize ile kontrol edilen çift kollu kaldırıcılardır. Yatay olarak katlanan, kaymayı önleyen fileli platform, bu seriyi diğerlerinden farklı kılar. Sessiz ve kolay elektrohidrolik sistem, tekerlekli sandalyelerin kolay ve güvenli erişimini sağlayarak araçlara giriş ve çıkış zorluklarını tamamen ortadan kaldırır. Bu tip asansörler sürücüye mükemmel bir görüş sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Kaldırma ve döndürme gibi tüm hareketler el kumandasıyla çalıştırılır Carolift 90, steyşın vagonlar, minivanlar veya tam boyutlu kamyonetler gibi birçok farklı araca monte edilebilir.
HNC

BBV Lift

BBV MODELLERİ TAMAMEN OTOMATİK VE SPİRAL KABLOLU EL CİHAZI İLE KONTROL EDİLEN ÇİFT KOLLU liftlerdir. Dikey olarak katlanan, kaymaz fileli platform bu seriyi diğerlerinden farklı kılmaktadır sessiz ve kolay elektrohidrolik sistem, tekerlekli sandalyelerin özel araçlara kolay erişimini sağlar Bu tip asansörler, asansör arka kapıya yerleştirildiğinde araç sürücüsünün arka görünürlüğünü kısıtlamamaktadır. Bu serideki tüm asansörler mevcut Avrupa kurallarıyla uyumludur ve aynı zamanda elektromanyetik uyumluluk kurallarına da uygundur. 2 yıl garantilidir.
HNC

E Serisi

E-Serisi tekerlekli sandalye liftleri HNC tarafından uygulanmakta olan özel bir lift uygulamasıdır. Basit, etkili ve güvenilir bir çözümdür. 400 kg kadar kaldırma kapasitesine sahiptir.Çift paralel kollara sahip olan bu tekerlekli sandalye liftleri, oldukça dengeli bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda platformu da düşük bir eğime sahip olduğu için en üst düzeye kadar rahatlıkla çıkabilmektedir. Genişliklikleri 740 mm – 900 mm uzunlukları 1050 mm – 1500 mm kadar değişiklik gösterir.Aracınıza uygun genişlik ve uzunluk tercih edilir.
HNC

Katlanır Platform

Adında anlaşılabileceği üzere bu platform yatay bir biçimde katlanarak saklanır. Katlanabilme özelliği sayesinde normalden daha uzun bir platform oluşturur. Bu ürün özellikle daha uzun platform isteyen kullanıcılara uygundur.
HNC

Bölünen Platform

Bu lift kapalı tutulduğu zaman ortadan iki kenara ayrılarak durur. Ayrılmış olan kenarlarından dolayı montajı yapıldığı kapının, kapalı konumda iken kullanımına izin verir. Böylelikle acil çıkışlar kapatılmamış olur.
HNC

Katı Platform

Tekerlekli sandalye liftlerinin en bilinen halidir. Platform klasik düzende dikey hareketlerle açılıp kapanır.
HNC

EP Serisi

EP 300 kaset, araç altı lifti olarak geliştirildi ve özellikle çok çeşitli orta büyüklükteki araçların yandan kapı girişi için tasarlandı. Bu zemin altı lifti, yandan kurulumu mümkün kılmak için çok ince bir biçimde tasarlanmıştır. EP SERİSİ tamamen otomatiktir, kullanımı kolaydır ve paslanmaz çelik yapısı dayanıklılığı garanti eder. Elektrik kesintisi durumunda yardımcı acil durum pompası aracılığıyla manuel çalıştırma sistemine sahiptir.
HNC

UVL Serisi

UVL-Serisi, ticari kullanım için kanıtlanmış asansör liftleridir. Otobüsün basamağına veya diğer özel kompartımanına monte edilerek, çağrı yapılana kadar gözden ve yoldan uzak dururlar. UVL-Serisi tekerlekli sandalye asansörleri tam otomatiktir ve elde tutulan bir kumanda kullanılarak bir görevli tarafından çalıştırılır. Araç elektrik arızası durumunda, UVL Serisi manuel yedekleme sistemi sayesinde çalışmaya devam edecektir. EP SERİSİ tamamen otomatiktir, kullanımı kolaydır ve paslanmaz çelik yapısı dayanıklılığı garanti eder. Elektrik kesintisi durumunda yardımcı acil durum pompası aracılığıyla manuel çalıştırma sistemine sahiptir.