Carolift Bagaj Kaldıraçları

HNC

Carolift 40

Carolift 40, olağanüstü erişime sahip, oldukça ayarlanabilir bir tekerlekli sandalye vincidir. Vinç, kolun ortasına katlanabilmesini sağlayan esnek tasarımı sayesinde ihtiyaç halinde ayarlanabilir. Kaldırımdan tekerlekli sandalyeyi almak için aracın yan tarafına bile uzanabilir. Carolift 40 ile yükün dar açıklıklardan taşınması kolaydır. Manuel olarak dönebilir ve elektrikli kaldırıcıya sahiptir. Vincin maksimum kaldırma kapasitesi 40 kg'dır. Kumanda yardımıyla tekerlekli sandalye kolaylıkla tavan kutusuna yerleştirilir ve istenildiğinde çıkarılır.
Güvenlik açısından araç kapısı kapalıyken sistem çalışmaz. Manuel, katlanabilir ve 20 kg’a kadar olan tekerlekli sandalyeler için uygundur. Bagaj kutusu, aracın tavanına yerleştirilen özel raylar üzerine yerleştirilir, aracın mekaniğine hiçbir zarar vermemektedir.
Bagaj kutusu tüm hava şartlarına dayanıklıdır. Aracın sol veya sağ tarafına uygulanabilir.
HNC

Carolift 90

Carolift 90, ağırlığı 90 kg'a kadar olan mobilite cihazlarını bir aracın arkasına kaldırmak için tasarlanmış göze çarpmayan bir tekerlekli sandalye vincidir. Eğimli arka kapılara sahip araçlarda kullanıma olanak sağlamak için lift aşağıya katlanabilir. Kaldırma ve döndürme gibi tüm hareketler el kumandasıyla çalıştırılır Carolift 90, steyşın vagonlar, minivanlar veya tam boyutlu kamyonetler gibi birçok farklı araca monte edilebilir.
HNC

Carolift 100

Carolift® 100 vinci, kullanımı basit ancak ağırlığı 100 kg'a kadar olan herhangi bir tekerlekli sandalyeyi, scooter'ı veya diğer hareketlilik cihazını arabanızın bagajına kaldıracak kadar güçlü olacak şekilde tasarladık. Vinci sezgisel dört düğmeli el kumandasıyla kontrol edersiniz ve işini yaklaşık bir dakika içinde yapar. Carolift 100 İsveç'te üretilmiştir ve güvenliğiniz için çarpışma testlerine tabi tutulmuştur. Kaldırma ve döndürme gibi tüm hareketler el kumandasıyla çalıştırılır Carolift 90, steyşın vagonlar, minivanlar veya tam boyutlu kamyonetler gibi birçok farklı araca monte edilebilir.
HNC

Carolift 140

Carolift 140, ağırlığı 140 kg'a kadar olan mobilite cihazlarını bir aracın arkasına kaldırmak için tasarlanmış göze çarpmayan bir tekerlekli sandalye vincidir. Eğimli arka kapılara sahip araçlarda kullanıma olanak sağlamak için lift aşağıya katlanabilir. Kaldırma ve döndürme gibi tüm hareketler el kumandasıyla çalıştırılır ve çalıştırılır. Carolift 140, steyşın vagonlar, minivanlar veya tam boyutlu kamyonetler gibi birçok farklı araca monte edilebilir.
HNC

Carolift 6900

Carolift 6900, ağırlığı 181 kg'a kadar olan mobilite cihazlarını bir aracın bagajına kaldırmak için tasarlanmış bir tekerlekli sandalye vincidir. Ofset kolu, kaldıracın kaldırımdan tekerlekli sandalyeyi alması için aracın yan tarafına uzanma yeteneği sağlar. Carolift 6900, elle tutulan bir kumandayla çalıştırılan, motorlu döndürme ve kaldırma özelliğine sahiptir. Ayrıca dar kapı açıklıklarının veya geniş tamponların aşılmasına yardımcı olan teleskopik bir kola da sahiptir. Mükemmel bir uyum elde etmek için Carolift 6900, kurulum sırasında hem yükseklikte hem de uzunlukta kesilebilir. Kaldırma ve döndürme gibi tüm hareketler el kumandasıyla çalıştırılır ve çalıştırılır. Carolift 140, steyşın vagonlar, minivanlar veya tam boyutlu kamyonetler gibi birçok farklı araca monte edilebilir.